נומרולוגיה מעשית

שלום אורח |
נומרולוגיה קבלית

נומרולוגיה


צופן המספרים...

מהי נומרולוגיה, מה עושים איתה, איך עובדים איתה ואיך מנצחים איתה?...

נומרולוגיה = תורת המספרים

נומרולוגיה הינה תורת המספרים המבוססת על תיאוריה פיטגורית מערבית שמתארת מספר כבעל תוכן ומשמעות ברמה הרוחנית שמשפיע על עולם העשייה ועל מבחן התוצאה בהווה. מלבד העובדה שמספר משמש ככלי מדידה לכמות ו/או איכות, מרגע שנוצרה הידיעה השפעתו הרוחנית הופכת להיות חלק בלתי נפרד מתהליך העשייה והתוצאה האישית של כל אדם. קיימת מקבילות מסוימת בין הנומרולוגיה לבין תורת הגימטריות במובן המתמטי בלבד. התפיסה הנומרולוגית מלמדת על חיבור וצמצום מספרים לערך מוחלט בדומה לתורת הגימטריות. ההבדל הוא בתרגום ובמשמעות התוצר שמתקבל. באמצעות פיענוח נכון של המפה הנומרולוגית ניתן לתאר את אופיו, נטיותיו, מעלותיו וחסרונותיו של האדם ולזהות את ייעודו ושליחותו תוך התייחסות לתאריך לידתו ושמו המלא. מרכיבים אלה מהווים לא רק כלי זיהוי אלא גם הגדרה בעלת משמעות סמויה המסוגלת להצמיח ולשמח ומצד שני לגרום לתוצר הפוך ח"ו. מכאן הביטוי "טוב שם משמן טוב" וזאת מאחר ששם האדם המהווה "ארגז כלים" שבאמצעותו הוא עתיד לממש את שליחותו.

מחקרים נומרולוגים מדברים...

בשנים האחרונות אנו עדים להתעוררות והתעניינות ההולכת וגדלה בתחומי הלוגיה השונים, בפרט בנושאי התודעה והמודעות העצמית. חלק מתהליך זה מקושר באופן ישיר לתורת המספרים "נומרולוגיה" ולסוד האותיות העבריות מתוך חכמת הקבלה ולא במקרה. מדובר בתחום שהפך להיות נושא שיחה במקומות רבים בעולם, המשמש ככלי עזר בעל חשיבות החלטית רבה בקרב רבים מאתנו. הצורך לחקור, להעמיק ולאמץ תובנות חדשות הינו חלק מתהליך התפתחות טבעי שמאפיין את התקופה בא אנו חיים כיום. המידע הפך להיות נגיש יותר וככל שבאים איתו במגע מצליחים להוכיח באמצעות תעוד מקרים ועובדות את הלוגיקה שמאחורי "המיסטיקה".

במגזרי אוכלוסיה שונים כגון הסקטור הפרטי ו/או התעסוקתי מקצועי נראה כי חל שינוי בתפיסה. פתאום כבר לא מדברים במונחים של מיסטיקה והצורך ו/או הביקוש לקבלת חוות דעת מאנשי מקצוע מנוסים כגון נומרולוגים, כירולוגים, אסטרולוגים וגרפולוגים הפך להיות חלק בלתי נפרד מאופן קבלת החלטות אסטרטגיות. המכון הנומרולוגי הקים את יחידת המחקר במטרה להדק את הקשר בין תורת המספרים לבין כל אדם באשר הוא דתו ואמונתו. הנחת היסוד אומרת כי לכל דבר וחפץ קיימת סיבה, נסיבה ותוצאה הנתנת לפיענוח באמצעות פיצוח ההגדרה. מדובר במחקר סטטיסטי ארוך טווח, העוסק במציאת מכנים נומרולוגים משותפים במקביל למכנים קונבנציונאלים משותפים מחיי היום יום, תוך התיחסות לחתך אוכלוסיה המזוהה עם מקום ו/או תרחיש במעמד ובזמן נתון. דוגמה לנושאים שנבדקו ואושרו ע"י יחידת המחקר הם:
1. נמצא והוכח הקשר בין תאונות דרכים לבין מספרי הרישוי ו/או השלדה של רכבים שהיו מעורבים בהם.
2. נמצא והוכח הקשר בין אחוז המתגרשים לבין יום וחודש לידתם.
3. נמצא והוכח הקשר בין הצלחה ו/או כשלון של יצירת תקדים כדוגמת חתימת חוזה, היריון, מבחן עיוני, ענייני חוק ומשפט לבין התזמון שבו מתצבע התרחיש.
4. נמצא והוכח הקשר בין נטייתו והתעניינותו המקצועית של הפרט אל מול תאריך לידתו.
5. נמצא והוכח הקשר בין בעלי תפקיד מקצועי במקומות העבודה לבין תכונות האופי והאישיות המזוהים עמם ברמה הנומרולוגית.

תוצאות מחקרים נוספים שנעשו ע"י יחידת המחקר מקנים למכון הנומרולוגי כלים נוספים ומבוססים יותר לכוון וליעץ לכל אדם, גוף ומוסד באשר הוא במטרה ליעל עצמו באופן משמעותי ברמה האישיותית, הארגונית, התעסוקתית, החברתית והכלכלית. ניתן לראות שבענף התעסוקה יותר ויותר גופים ו/או מוסדות ובפרט משאבי אנוש וכוח אדם מגלים התעניינות והתחשבות רבה במבדקי האישיות שמבצע המכון הנומרולוגי ובפרט בבניית מודל גיוס מועמדים עפ"י דרישת מעסיק ו/או משרה שמיעלים משמעותית את קליטת העובדים בארגונים השונים.

הגורל שלי ואני

הגורל, האם הוא קיים, האם ניתן לשנות אותו, האם הכל באמת קבוע וידוע מראש ומהי בעצם הרשות נתונה?... במאמר זה בחרתי לשתף אתכם בתובנה מנקודת מבט של "חוקר וצופה" בתהליכים של אנשים רבים שפגשתי בעשור האחרון.

הגורל זה אנחנו ואנחנו זה הגורל.... הוא כאן ועכשיו, הוא ההווה, הוא הבחירה, המעשה והתוצר שמתקבל בזמן אמת בכל מה שסובב אותנו לחיוב ולשלילה. הגורל הוא החיים והמוות, הטוב והרע, האור והחושך, הדין והרחמים לעיתים מתוך בחירה ולעיתים כחלק מתהליך טבעי של סדר היקום. הגורל הוא מעיין תוכנית "על" עם אין ספור הסתעפויות של "אם, אז". כל שאיפה לשינוי מהווה חלק מתהליך ההתפתחות אשר באמצעותו אנו סוללים את דרכנו לקראת ההבנה והיישום הבא. כשאדם אומר לעצמו "הגורל יחליט" הוא בוחר לסגת מלהתמודד בפועל ומציב את עצמו כנתון לחסדי שאיפתו, ציפייתו ואמונתו... הגורל הוא הבחירה לפעול בהווה כדי לסלול את הדרך לעתיד שניזון מניסיון העבר. הגורל משנה ומשתנה בכל רגע נתון כי שום דבר אינו מובן מאליו. היכולת לחיות את הרגע וליהנות מהדברים הקטנים והגדולים שגורמים לנו שמחה בלב, בנפש ובנשמה זה מימוש הגורל. כאן ועכשיו זה מי שאנחנו ומה שאנחנו אז בואו נהנה מהרגע כי זה שלנו כרגע....בהצלחה ושנדע רק בשורות טובות.