נומרולוגיה אלון להט - נומרולוג, קורס נומרולוגיה

שלום אורח |
לימוד נומרולוגיה

תחומי פעילות
לימודי נומרולוגיה

14/11/2018 - בית התרבות רייזל, כ"ס.

קורס נומרולוגיה מעשית למתחילים. הקורס הגדול והמקיף ביותר, יוצאים לדרך חדשה. בואו לגלות את הסמוי שבכם ולהפוך אותו לגלוי!!! שיטת לימוד יחודית, פיתוח מיומנות התודעה האישית ויישום החומר הנלמד ברמה האישית, המקצועית, החברתית והתעסוקתית.
לימוד נומרולוגיה

27/12/2018 - לימודי ערב, ביבנה.

קורס נומרולוגיה מעשית למתקדמים מיועד לכל דוברי שפת המיספרים. הקורס ברמה גבוה מאוד. בעל תכנים ושיטת איבחון ואיתור מאורעות ותרחישים מתוך תורת הסוד. שיטה שלא משאירה ספק באשר לאמיתות הדברים ומאפשרת לראות את מפת הדרכים בדיוק רב ולתזמן את התוכניות למועד המוצלח ביותר.
שם לתינוק
בואו נקרא לילד בשמו ! בחירת השם לרך הנולד היא ה-החלטה החשובה ביותר שלכם כהורים כפי שאומר המשפט "טוב שם משמן טוב". אני מזמין אתכם לבדוק את השם החדש שבכוונתכם להעניק לרך הנולד במטרה להעניק לו את הטוב ביותר. ניתן להרחיב את מקור ההשראה ולהיכנס למאגר השמות שלנו, כמו כן לבדוק את המשמעות הנסתרת של השם באמצעות המחשבון הנומרולוגי. שיהיה במזל טוב.....


נומרולוגיה מסע לחיים

◄ קצת עלינו
המכון הנומרולוגי למחקר יעוץ והכוונה הוקם בשנת 1995 באריזונה, ארה"ב ע"י הנומרולוג אלון להט ולימים הועתק לישראל. הנומרולוג אלון להט מומחה במחקר ופיתוח מטודולוגיות נומרולוגיות, מתן שירותי אבחון, יעוץ, הכוונה והדרכה נומרולוגיים ברמה האישית, הבינאישית, המקצועית, התעסוקתית, העסקית והכלכלית. הנומרולוג אלון להט עובד בשת"פ עם כלי תקשורת ועיתונות בארץ ובחו"ל ומפרסם כתבי עת מדי חודש. אלון להט, בעל ניסיון רב כנומרולוג וסוד האותיות העבריות, מתמחה בניתוח דפוסי התנהגות חברתיים; מורה, מרצה ומייעץ לארגונים, חברות ופרטיים בארץ ובחו"ל. פעילותו כוללת ימי עיון, סדנאות והרצאות למגזר הפרטי, לחברות, ארגונים, מרכזי הדרכה ויועצי תקשורת בקנה מידה בינלאומי.

◄ נומרולוגיה בקטנה
נומרולוגיה הינה תורת המספרים המבוססת על תיאוריה פיטגורית מערבית, שמתארת מספר כבעל תדר שמייצג תוכן בעל משמעות ברמה הרוחנית והגשמית. עפ"י תפיסה זו תאריך הלידה והשם המלא של האדם מכילים עולם של תוכן שמתאר את אופיו, נטיותיו, מעלותיו, חסרונותיו, ייעודו ושליחותו. הנומרולוגיה רומזת שתאריך הלידה והשם המלא, בעלי משמעות כפולה. מצד אחד הם משמשים כאמצעי זיהוי ומצד שני יש בתוכם תפריט אפשרויות המגלם את מפת הדרכים והפוטנציאל הפרסונאלי, הרגשי והמעשי שבאדם. הנומרולוגיה היא כלי עזר ומינוף המסוגלת להצמיח ולהניע את האדם לעבר מימוש ייעודו שליחותו, בתנאי שיכיר בתוכן הסמוי ויהפוך אותו לגלוי תוך מימוש הצד החיובי שבו.

◄ מחשבון נומרולוגיה
הנומרולוג אלון להט משתף אתכם ברזי הנומרולוגיה וחושף את נסתרי האותיות והמספרים של שמכם ותאריך לידתכם. היכנסו למחשבון הנומרולוגיה המתקדם בעולם וצאו למסע מרתק שיודע לספר הכל... ניתן לצפות בתחזית שנתית מלאה המחולקת לרבעונים וחודשים, תחזית יומית מעודכנת מידי יום, התאמת זוגיות ובדיקת כתובת המגורים, משמעות מספר הרכב שלכם, בדיקת מספר הטלפון הנייד ואפילו את מספר חשבון הבנק שלכם.

◄ ערוץ המומחים
במציאות דינאמית שאנו חיים בה, הצורך בתשובות ובפתרונות מהירים מהווה מכפיל כוח בדרך להצלחה. אתר הנומרולוגיה מציע לך את מיטב היועצים מטעמו שעברו הכשרה מקצועית וממתינים לך מעבר לקו הטלפון. המידע חסוי והשיחות דיסקרטיות, התקשרו עכשיו כי עכשיו זה עכשיו ומחר זה מחר...

◄ הגורל שלי ואני
הגורל, האם הוא קיים, האם ניתן לשנות אותו, האם הכל באמת קבוע וידוע מראש ומהי בעצם הרשות נתונה?... במאמר זה בחרתי לשתף אתכם בתובנה מנקודת מבט של "חוקר וצופה" בתהליכים של אנשים רבים שפגשתי בעשור האחרון.