צופן המספרים

מהי נומרולוגיה

נומרולוגיה הינה תורת המספרים המבוססת על תיאוריה פיטגורית מערבית. היא מתארת מספר כבעל תוכן ומשמעות ברמה הרוחנית והמעשית. מרגע שנוצרת הידיעה, השפעתו הרוחנית הופכת להיות חלק מתהליך העשייה והתוצאה האישית של כל אדם. לכל מספר משמעות כפולה. מצד אחד הוא משמש ככלי למדידת לכמות ואיכות. מצד שני הוא מתאר את אופיו ואישיותו של האדם לצד שליחותו ומסע חיו. קיימת מקבילות מסוימת בין הנומרולוגיה לבין תורת הגימטריות במובן המתמטי בלבד. הנומרולוגיה מלמדת על חיבור וצמצום מספרים לערך מוחלט בדומה לתורת הגימטריות. ההבדל הוא בתרגום ובמשמעות התוצר שמתקבל.

מה עושים עם כל המידע הזה?

פיענוח נכון של המפה הנומרולוגית יודע לתאר את אופיו, נטיותיו, מעלותיו וחסרונותיו של האדם לצד מטרת חיו ושליחותו. תאריך לידתו ושמו המלא. של האדם מהווים מרכיב חובה בבניית מפה נומרולוגית ומכאן נובעת משמעותם הנסתרת שבידיעה ועשיה נכונה יכולה להצמיח ולשמח. מצד שני במצב הפוך התוצר גורם לאכזבות רבות. ח"ו. מכאן הביטוי "טוב שם משמן טוב" וזאת מאחר ששם האדם המהווה "ארגז כלים" שבאמצעותו הוא עתיד לממש את שליחותו במסע חיו..

מחשבון נומרולוגיה

מחקרים מדברים…

בשנים האחרונות אנו עדים להתעוררות והתעניינות ההולכת וגדלה בתחומי הלוגיה השונים, בפרט בנושאי התודעה והמודעות העצמית. חלק מתהליך זה מקושר באופן ישיר לתורת המספרים "נומרולוגיה" ולסוד האותיות העבריות מתוך חכמת הקבלה ולא במקרה. מדובר בתחום שהפך להיות נושא שיחה במקומות רבים בעולם, המשמש ככלי עזר בעל חשיבות החלטית רבה בקרב רבים מאתנו. הצורך לחקור, להעמיק ולאמץ תובנות חדשות הינו חלק מתהליך התפתחות טבעי שמאפיין את התקופה בא אנו חיים כיום. המידע הפך להיות נגיש יותר וככל שבאים איתו במגע מצליחים להוכיח באמצעות תעוד מקרים ועובדות את הלוגיקה שמאחורי "המיסטיקה".

במגזרי אוכלוסיה שונים כגון הסקטור הפרטי ו/או התעסוקתי מקצועי נראה כי חל שינוי בתפיסה. פתאום כבר לא מדברים במונחים של מיסטיקה והצורך ו/או הביקוש לקבלת חוות דעת מאנשי מקצוע מנוסים כגון נומרולוגים, כירולוגים, אסטרולוגים וגרפולוגים הפך להיות חלק בלתי נפרד מאופן קבלת החלטות אסטרטגיות. המכון הנומרולוגי הקים את יחידת המחקר במטרה להדק את הקשר בין תורת המספרים לבין כל אדם באשר הוא דתו ואמונתו. הנחת היסוד אומרת כי לכל דבר וחפץ קיימת סיבה, נסיבה ותוצאה הנתנת לפיענוח באמצעות ניתוח ההגדרה. מדובר במחקר סטטיסטי ארוך טווח, העוסק במציאת מכנים נומרולוגים משותפים במקביל למכנים קונבנציונאלים משותפים מחיי היום יום, תוך התיחסות לחתך אוכלוסיה המזוהה עם מקום ו/או תרחיש במעמד ובזמן נתון.

תוצאות מחקרים נוספים שנעשו ע"י יחידת המחקר מקנים למכון הנומרולוגי כלים נוספים ומבוססים יותר לכוון וליעץ לכל אדם, גוף ומוסד באשר הוא. המטרה היא לשפר ולהשתפר באופן משמעותי ברמה האישיותית, הארגונית, התעסוקתית, החברתית והכלכלית. ניתן לראות שבענף התעסוקה יותר ויותר גופים ו/או מוסדות ובפרט משאבי אנוש וכוח אדם מגלים התעניינות והתחשבות רבה במבדקי האישיות שמבצע המכון הנומרולוגי ובפרט בבניית מודל גיוס מועמדים עפ"י דרישת מעסיק ו/או משרה שמיעלים משמעותית את קליטת העובדים בארגונים השונים. נושאים שנבדקו ואושרו ע"י יחידת המחקר:

* נמצא והוכח הקשר הנומרולוגי בין אחוז המתגרשים לבין יום וחודש לידתם.

* נמצא והוכח הקשר בין נטייתו ובחירתו המקצועית של הפרט אל מול תאריך לידתו ומסלול חיו.

* נמצא והוכח הקשר בין תאונות דרכים ח"ו לבין מספרי הרישוי ו/או השלדה של הרכבים המעורבים בהם.

* נמצא והוכח הקשר הנומרולוגי בין מבנה האישיות לבעלי תפקיד מקצועי במקומות העבודה.

* נמצא והוכח הקשר הנומרולוגי בין הצלחה ו/או כשלון של יצירת תקדים כדוגמת חתימת חוזה, היריון,  מבחן עיוני, ענייני חוק ומשפט לבין התזמון שבו מתצבע התרחיש.

איפיון נומרולוגי מדויק יודע לתאר את סוג היחסים הצפויים לכם כאשר מתקיימת משיכה הדדית בין בני זוג.

תחום העיסוק מהווה מרכיב מרכזי במסע האישי שלך. הכוונה לבחירה נכונה וממוקדת מטרה היא סוד ההצלחה. 

בקניית רכב נהוג לבצע בדיקת תקינות מכאנית.  בדיקת מספר הרכב תכסוך לך זמן וכסף רב…

לפנייה אישית, מלא פרטים ותענה בהקדם