יעוץ נומרולוגי

יעוץ אישי

יעוץ אישי

נומרולוגיה היא כלי תפעולי מדהים ומדויק שמיועד לכול אדם. יעוץ נומרולוגי עוסק בנושאים כגון זוגיות, אהבה, משפחה, תעסוקה, פרנסה, התאמה מקצועית, תחומי לימוד, כלכלה, חוזים והסכמים. זאת ועוד באמצעות מפה נומרולוגית אישית שיודעת לספר על הסמוי והגלוי שבך.

יעוץ עסקי

יעוץ עסקי

בעלי עסקים מתמודדים מידי יום עם קבלת החלטות שונות והוצאתם מן הכוח אל הפועל. שם המשחק הוא להיות במקום הנכון, בזמן הנכון ולבקש. ניתן למקסם את אחוז ההצלחה באמצעות יעוץ נומרולוגי מדויק באמצעות בחירת העיתוי הנכון והשותף הנכון.

יעוץ וידאופוני

יעוץ וידאופוני

במציאות דינאמית שבה אנו חיים תוך התמודדות עם משבר הקורונה, הצורך בתשובות ובפתרונות מהירים מהווה מכפיל כוח בדרך להצלחה. אני מזמין אותך לתאם איתי שיחת יעוץ נומרולוגי טלפוני. ניתן לבצע שיחת וידאו בווצאפ או בזום.

אלון להט - נומרולוגיה

אבחון יעוץ והכוונה נומרולוגי אישי

יעוץ נומרולוגי אישי עורך כשעה וחצי והוא מבוסס על המפה הנומרולוגית שנקבעה בהתאם לשמך המלא ותאריך לידתך. המפה הנומרולוגית יודעת לתאר את מסע האישי שלך. בראי הנומרולוגיה מסלול חייך נכתב מראש והוא מחולק למספר מקטעים בעלי משימות ומטלות מתוזמנות. תפקידו המרכזי של הנומרולוג הוא לבחון את מציאות חייך אל מול המפה הנומרולוגית ולסייע לך להתכוונן לעבר היעד המומלץ לך תוך התחשבות במסוגלות האישית, בהישגים האישיים ובאופן השימוש במרכיבים האישיותיים שלך. זהו עולם שלם של תוכן וברגע שמגלים אותו כול התמונה מתבהרת והדברים הופכים להיות פשוטים וקלים יותר למימוש ועשייה. רמת הדיוק מאוד גבוה וניתן בהחלט להיעזר בא תוך הפעלת שיקול דעת. אני מזמין אותך לפגישה אישית במטרה לסייע לך במציאת תשובות ופתרונות לסוגיות חייך במגוון תחומים רחב.

לפגישת יעוץ אישי, מלא פרטים ותענה בהקדם