לימוד נומרולוגיה

הצטרפו עכשיו לקורס מתקדמים.

קורס נומרולוגיה מעשית למתקדמים

קורס נומרולוגיה מתקדמים

נפלאות המספרים

בוגרי קורס נומרולוגיה מכל מוסדות הלימוד, מאחדים כוחות ומתקדמים ליעד גבוה יותר ב-10 מפגשים. בקורס תלמדו לזהות מאורעות ולנהל את התוכן של הנומרולוגיה הקלאסית בשילוב חכמת "סוד האותיות" ממקורות הקבלה.

לימוד נומרולוגיה

קדמת המספרים

פיתוח התודעה להעצמה אישית וחיזוק היכולת לממש את עצמי תלויה ברצון להתעלות מעבר למוכר והידוע. היכולת לגלות את הגלוי שבסמוי משנה את מבחן התוצאה. בקורס אנו חושפים מידע יקר מפז וכולו שלכם ובשבילכם.

נומרולוגיה מעשית

ערך מוסף

לימודי תעודה, הקורס מועבר ברמה המקצועית גבוה ביותר, יחס אישי וליווי צמוד יום יומי לצורכי התייעצויות אישית, שאלות ותרגולים. קבוצת ווצאפ סגורה למשתתפי הקורס, סיעור מוחות ויישום חומר הלימוד ברמה המעשית.

לימוד נומרולוגיה

לימוד נומרולוגיה למתקדמים כולל 10 מפגשים בני שעתיים אחת לשבוע בקבוצה אינטימית של 10 משתתפים. יחס אישי צמוד וליווי הטמעת החומר הנלמד ברמה הפרסונאלית. בין התכנים "חמשת המפתחות" מודולציה לקריאת מפה נומרולוגית מהירה, סוד האותיות, ומיפוי מאורעות ותרחישים בשילוב תוכנת נומרולוגיה ייחודית שמציגה את תוכן התוצאות בזמן אמת. הקורס מיועד למי שמעוניין להעמיק את הידע ולהרכיב את ארגז הכלים המקצועי מעבר לנומרולוגיה הקלאסית… לשפר את רמת התודעה והמודעות העצמית ואת היכולות האישיות.


כלי אבחוני

נומרולוגיה היא כלי אבחוני מדויק שמתאים ליועצים ומטפלים מכל התחומים, לאנשי שיווק ומכירות, לאנשי שירות פרונטאלי, לרכזי כוח אדם והשמה, למורים למנהלים בכל הרמות ולבעלי עסקים. קורס המתקדמים משפר משמעותית את היכולת המקצועית ומאפשר למאחבן לרדת לרמת דיוק מדהימה. השיטה מאוד ידידותית והיא תוצר וניסיון רב ושל שנות מחקר שתועדו בשני העשורים האחרונים וממשיך להתעדכן עד היום. אשמח לראותכם מצטרפים למשפחת המספרים האיכותית והמקצועית.

אלון להט - נומרולוג

המלצת הנומרולוג, אלון להט

התחלתי את דרכי הנומרולוגית בארצות הברית אצל גדול המורים והמרצים ליסודות הנומרולוגיה המערבית. אני מעריך שלא הייתי מצליח לתת תשובות ופתרונות ברמה כה מעמיקה, אלמלא נחשפתי לחכמת סוד האותיות. היכולת לזהות מצבים ומאורעות שאינם נראים לעיין במבט ראשון משנה את כל התמונה. לשיטתי מאבחן מקצועי מחוייב לנהל נכון את המידע שבידיו באחריות רבה והיצמדות לאמת. לעיתים הנומרולוג מהווה גורם משפיע בקבלת ההחלטות והוא חייב לדעת לראות את השלם ולא חלקים ממנו. תפקידו הוא להאיר את דרכו של האחר ולהקנות לו כלים למימוש ולהצלחה. השילוב של הנומרולוגיה הקלאסית יחד עם "סוד האותיות" מהווה כלי אולטימטיבי בעל יכולת, כח ועצמה רבה לספק את הטוב והמדויק ביותר. מכאן ברצוני לברך ולאחל בהצלחה למי שהחליט שהוא רוצה לדעת יותר ולהצטרף ללימודי נומרולוגיה מעשית למתקדמים.

סילבוס

מפגש נושא פירוט
מפגש 1 • מבוא לאבחון אישי. • אתיקה מקצועית, יחסי מאבחן מאובחן. אלוהים לא משחק בקוביות עם העולם וגם אנחנו לא!!! מהם גבולות המותר כיועצים ועד כמה מעורבותינו משפיעה על האחר? האם מחובתינו לקחת אחריות או לגלגל אותה על האחר?…
מפגש 2 • ניתוח מבנה הנומרוסקופ. • בנית מפה שמית. מבנה הנומרוסקופ הוא תבנית של מספרים בעלי משמעיות שונות. מחובתו של הנומרולוג לקרוא, להבין ולפרש נכון את הדברים ע"מ שיוכל לכוון וליעץ לאחר מבלי להוליך אותו שולל ח"ו. בשיעור זה נלמד על חשיבות המפה השמית וכיצד עורכים אותה.
מפגש 3 • אינדקס תרחישים ומאורעות. • אפיון מפה שמית. שמו המלא של האדם מהווה מרכיב חשוב בעריכת המפה השמית שבאמצעותה נזהה תרחשים ומאורעות בהתאם לניתוח הסתברויות ייחודי. כל זאת במקביל למפה הנומרולוגית שיחדיו מהווים כלי איבחון מושלם.
מפגש 4 • אינטגרציה בין נומרוסקופ ומפה שמית. טרם קבלת החלטה והוצאתה אל הפועל נלקחים בחשבון עשרות משתנים ומרכיבים שחלקם רציונאלים וחלקם אמוציונאלים. השילוב של עולם המספרים וסוד האותיות לוקח אותנו למימד מעמיק שמשנה את כל תמונת המצב ומאפשר לקבל החלטות נכונות וטובות יותר.
מפגש 5 • סימולציה והכנה לקראת איבחון אישי. רגע לפני שיוצאים לדרך נסגור קצוות ונבצע מספר סימולציות ברמה התיאורטית ונוודא שיש בידנו את כל המידע הנחוץ לקראת האיבחון האישי הראשון.
מפגש 6 • איבחון אישי. פגישת איבחון יעוץ והכוונה והפעם נפגוש באישיות ברמה הפרונטאלית ונממש את כל מה שלמדנו עד לפרט הכי קטן תוך הפעלת שיקול דעת והקשבה למאובחן וליתר חברי הקבוצה.
מפגש 7 • התאמה זוגית ומקצועית. • תוכנית שנתית ולוח השנה העברי. זוגיות!!! הנושא שמעסיק כל אדם הוא שותפות בינאישית ברמות שונות. נלמד לזהות מהוא טיב היחסים הראוי תוך ניתוח הסתברויות מדויק שמאפשר לצפות מראש את קו מערכת היחסים ולאן פניה בטווחי זמן משתנים .
מפגש 8 • תרגול מפות ואינטגרציית הסתברויות. פרקטיקה, פרקטיקה ועוד פרקטיקה זה המפתח להבנת החומר ויישום השיטה. בשיעור זה נעלה דוגמאות אישיות שלכם ונלמד לפרש את העבר במטרה ליצור את ההווה ולתכנן את העתיד.
מפגש 9 • מאסטר קלאס. מכל מלמדי השכלתי… מאסטר קלאס הינו שיעור שבו ניתנת לתלמידים ההזדמנות לצפות באיבחון שנעשה ע"י המורה בזמן אמת. אין כמו מראה עיניים ומשמע אוזניים…
מפגש 10 • מתנה אישית וחלוקת תעודות. מתנות קטנות… מבחן וארטג עוסק בתיאור המצב הריגשי בהווה בהתאם למציאות, המחוייבויות וההתחייבויות האישיות. לאחר שנלמד לזהות ולפרש את תוצאות המבחן נסיים בחלוקת תעודות.

לפרטים והרשמה, מלא פרטים ותענה בהקדם