מחשבון נומרולוגיה

מחשבון נומרולוגיה

ברוכים הבאים למחשבון הנומרולוגיה של אלון להט

מחשבון נומרולוגיה מעשית, הנומרולוג אלון להט משתף אתכם ברזי הנומרולוגיה וחושף בפניכם את נסתרי האותיות והמספרים של שמכם ותאריך לידתכם באמצעות מחשבון נומרולוגיה מעשית. זהו מחשבון הנומרולוגיה הגדול והמדויק ביותר ברשת שמושקע במיטב התוכן לשאלות אישיות בנושאי אקטואליה שנוגעים לכול אדם. נומרולוגיה מעשית עוסקת בהיבט התפעולי שבחיי היום יום. מחשבן נומרולוגיה מעשית מצוייד במגוון שאילתות רחב ומספק פתרון ומענה נקודתי אך הוא אינו מהווה תחליף ליעוץ אישי מקצועי אלה טעימה מדוייקת בלבד.

כיצד זה עובד?

נומרולוגיה מעשית מבוססת על עיקרון פיתגורי שמתאר מספר כבעל תוכן ומשמעות מלבד השימוש בו למדידת כמות או איכות. ע"מ לגלות את התוכן הנסתר תחילה ממירים את אותיות השם המלא למספרים ומצרפים הלם את ספרות תאריך הלידה עד לקבלת רצף מספרים (בר-קוד) אישי. משנתקבל רצף המספרים מתבצעות עשרות נוסחאות נומרולוגיות שיוצרות את המפה הנומרולוגית האישית. המפה האישית מלמדת על מבנה האישיות, על היכולות האישיות והפוטנציאל הגלוי והסמוי שבאדם. בנוסף היא מראה את מסע החיים ואת מגוון מסלולי החיים שיחדיו מראים את שליחות האישית לצד זכות הבחירה.

מעוניינים לראות מה אומרת המפה האישית שלכם? הקלידו את פרטי הלידה המבוקשים וצאו למסע מרתק שיספר לכם הכל אודותכם. בין הנושאים במחשבון הנומרולוגיה: תחומי עיסוק מומלצים, חיי אהבה ומיניות, התאמה בין בני זוג, תחזית אישית שנתית, תחזית חודשית, תחזית יומית, בדיקת כתובת מגורים, מהי משמעות מספר הרכב שלכם, מספר הטלפון הנייד שלכם ואפילו משמעות מספר חשבון הבנק שלכם ומגוון נושאים נוספים.

◄ ההרשמה והשימוש במחשבון הנומרולוגיה ניתנים בחינם !!!

◄ נא לדייק בפרטי ההרשמה כדי לקבל מידע אמין.

לפגישה אישית, מלא פרטים ותענה בהקדם