סמינר נומרולוגיה

סמינר בוקר 17.03.2023 בזום.

סמינר נומרולוגיה

סמינר נומרולוגיה

סמינר נומרולוגיה מעשית בהנחיית אלון להט. תלמידים מתקדמים ואנשי מקצוע בכל הרמות, נעסוק בפרקטיקה ובפיתוח מיומנות חשיבה וניתוח מקצועי. 4 מפגשים מרתקים של חוויה מעשירה יוצאת דופן שתיקח אותך למרחב ראייה וחשיבה אחרת.

נומרולוגיה למתקדמים

ידע ועצמה

פיתוח התודעה ויישום מעשי. הסמינר כולל משימות ומטלות, הצבת יעדים אישיים. נלמד את טכניקת חמשת המפתחות לקריאה מהירה של מפת הדרכים ונשפר משמעותית את השליטה בחומר. הסמינר בליווי במצגות ולימוד מול מערכת ממוחשבת.

לימוד נומרולוגיה

ערך מוסף

הקניית חומר לימוד ברמה המקצועית גבוה ביותר. יחס אישי וליווי צמוד יום יומי לצורכי התייעצויות אישית, שאלות ותרגולים. קבוצת ווצאפ סגורה למשתתפי הסמניר, סיעור מוחות, תרגול ויישום חומר הלימוד באופן יסודי ומעמיק.

מיומנות ומבחן התוצאה

פיתוח מיומנות אישית בכל תחום בחיים היא פועל יוצא של תירגול, ניסיון וידיעת הדברים. הרגע שבו התיאוריה הופכת למציאות הוא מימוש החזון, הסיפוק וההגשמה העצמית של כל אדם. מידי שנה אנשים רבים נחשפים לנומרולוגיה, כל אחד ונסיבותיו האישיות. חלקם מעז ומחליט לממש את הזכות לדעת, נרשם לקורס, עושה תיאום ציפיות ולאט לאט מבין את עיקרון הדברים ומאמץ לעצמו את מה שבאמת הוא זקוק לו. השלב הבא הוא לתת ביטוי מעשי לידע הנרכש כאשר הרוב הגדול יותר יעשה לביתו ויממש את הידע ברמה האישית או בסביבה התעסוקתית אך בתדירות נמוכה ביחס למי שהחליטו להפוך את הידע והניסיון למפעל חיים. בשני המקרים תירגול החומר הנלמד הוא המפתח להתפתחות, להעצמה והעשרה ומכאן מבחן התוצאה הוא בהתאם להשקעה האישית.

 

ערך נוסף

הסמינר מיועד לכל מי שלמד, יודע ועוסק בנומרולוגיה. מטרת הסמינר היא לקחת אותך לשלב הבא הרבה מעבר למה שהידע והניסיון שלך מכירים. זה המקום לשפר ולהעצים את היכולת המקצועית שלך, ליעל באופן משמעותי את שיטת העבודה וההתיחסות לעולם המספרים באמצעות סימולציות ובחינת ניסיונך האישי. קבוצת הלימוד מונה עד עשרה משתתפים במטרה לשמור על מיקוד, חדות ואיכות המפגשים בדרך למבחן התוצאה. זה המקום לתת ביטוי מעשי פרקטי לישום הידע הנרכש דרך זויות ראייה הרבה יותר מנוסות ומחודדות גם אם חשבת שאין יותר מה לחדש לך ….

אלון להט - נומרולוגיה

המלצת הנומרולוג, אלון להט

כל אדם מגיע לשלב שבוא הוא מחפש להרחיב את הידע האישי או את מקורות ההשראה שלו ע"מ להתקדם בחייו. זה המקום הנכון לצמוח ולהתפתח תוך כדי סיעור מוחות, דעות והשקפות בעלי מכנה משותף אחד. בסמינר כולנו דוברים את שפת המספרים והתכנים שמועברים עוסקים בהיבט הפרקטי והמעשי. ברמה הזו אין צורך בחיזוקים שיווקיים כי ההחלטה להעמיק או לשמר את הידע הנצבר מלמדת שהגעת לשלב הידיעה. זהו שלב שבוא הצורך להתמיד ע"מ להצליח, מקבל מקום בסדר העדיפויות האישי במטרה להטיב ולחזק את היכולת המקצועית שלך.

סילבוס

מפגש נושא פירוט
מפגש 1 • מבנה הנומרוסקופ.

• חמשת המפתחות.

נשלים את מערך הנושאים ותכנים המלא ע"מ לבצע אפיון מעמיק של המפה הנומרולוגית בהתאם למערכת התוכן הממוחשבת. נלמד ונתרגל את חמשת המפתחות, טכניקה לאיתור מוקדם של סוגיות רגשיות ומעשיות בעלי ייתכנות גבוה למימוש טרם המפגש הפרונטלי.
מפגש 2 • ציר הזמן ותחזית אישית. • מיפוי אירועים עפ"י אותיות השם במבחן המציאות נלמד לחבר את כל הנקודות ע"מ לקבל כיוון מדויק של מפת הדרכים עם הסבר מפורט לקריאה נכונה ומדויקת כולל בניית תוכנית עבודה שנתית מפורטת. ה- MRI של הנומרולוגיה. נלמד לפענח את מכלול האירועים הצפויים לאדם באמצעות מיפוי שמו המלא.
מפגש 3 • בניית פרוטוקול אבחון אישי.

• התאמת זוגיות ותעסוקה.

נלמד לערוך אבחון אישי, לנהל את התוכן ולהנגיש אותו ובמספר רגעים לרכוש את אמונו המלא של האחר תוך ביצוע סימולציות. נלמד לזהות את תרכובת המספרים האידאלית לזוגיות מנצחת ולכול סוגי השותפויות. נזהה את תחומי העיסוק המומלצים בהתאם לשליחותו ויעודו של האדם תוך התייחסות למפת הדרכים.
מפגש 4 • הדרך למימוש תלויה במיומנות.

• חלוקת תעודות.

במפגש זה נחווה את יישום כול החומר הנלמד ונבצע אבחון מעשי מלא. האבחון בפיקוח מלא ובהסבר מפורט בכול שלב ושלב. נסכם את הדברים, נחלוק חוויות ולסיום נקבל תעודת מאבחן מוסמך. בהצלחה למצטרפים 🙂

לפרטים והרשמה, מלא פרטים ותענה בהקדם