פירוש השם

מחשבון פירוש השמות נומרולוגיה מעשית

מחשבון פירוש השמות

כיצד בוחרים שם לתינוק?

בחירת השם הוא עניין שגרתי שנראה פשוט למדי, אך מסתבר שהורים רבים מגלים קושי מסוים לנצל את זכות הבחירה שניתנה להם ובצדק רב. כאמור השם משנה מזלות לטוב ולרע. יש שטוענם שכל אישה הרה מקבלת הארה מבת קול בסביבות 45 יום לפני הלידה וזהו השם הנבחר. במקרה זה אנו מסתמכים על תחושה ו/או מסר פנימי שלא תמיד ברור ולכן גם עלול לבלבל את בוחר השם. אחרים מעדיפים שם שנשמע טוב, יש שרוצים שם חדשני ומיוחד ויש המעדיפים לקרוא בשם על שם אדם אחר במטרה להנציח יקיריהם. המכנה המשותף לכל בוחרי השמות הוא מקור ההשראה ולשם כך ניתן להיעזר במחשבון פירוש השם. כאמור ישנם מספר כללים בסיסים שמומלץ ורצוי להיעזר בהם בעת בחירת השם לילוד ועל כך ניתן לקרוא בהרחבה בקישור "בחירת שם לתינוק".

בדיקה ראשונית

ראשית יש להתייחס לנתונים ולעובדות הקיימות שהם ר"ת (ראש התיבה) של שם האם, ר"ת של שם המשפחה, תאריך הלידה, יום הלידה ושם המשפחה של הרך הנולד. מרגע הלידה תאריך הלידה מתקבל כנתון קבוע שאינו ניתן לשינוי. הוא מהווה מקבץ ספרות שחוברו יחדיו בזמן הלידה, ומסמל את תחילתו של רעיון ותהליך חדש, את גורלו, שליחותו וייעודו של הנולד. מספר סכום תאריך הלידה הנקרא מספר גורלו של האדם. הסוד שמצוי מאחורי מספר הגורל מעניק לאדם איכויות, כוח וזרם שזורם בקצב שהגוף והנשמה מכוונים אותו לאורך כל חייו. הוא אחראי למאורעות ולתנאים המחולקים לזמנים שידועים מראש ומסייע להתפתחות הרוחנית והגשמית גם כאשר אין האדם מודע לכך. הוא מאפשר לדעת כיצד להתגבר על קשיים בהווה, תוך הזדהות ומיצוי הפוטנציאל הטמון בו. כדי שאדם יוכל להגשים כראוי את גורלו יש להתאים לו שם נכון שהגדרתו תיצור מיזוג תדרים הרמוני עם תאריך לידתו. למידע נוסף לחץ כאן

חנוך לנער עלפי דרכו

מזל טוב להולדת הבן/בת. הזמינו ספרון נומרולוגי אישי המתאר במדויק את אופיו, אישיותו ומסלול חיו בשנותיו הראשונות. הספרון מצייד אתכם ההורים בתוכן מעמיק בהמלצות טובות ומועילות במטרה ליצור עימו תקשורת נכונה ובונה ולהכינו לקראת מסע חיו. ניתן לצרף תמונה והקדשה אישית.

לבחירת / שינוי שם, מלא פרטים ותענה בהקדם