שמות לבנות

שמות לבנות – הורים יקרים, ברצוני לאחל לכם מזל טוב להולדת הבת, שתזכו לנחת ברכה והצלחה. אתם עומדים לפני קבלת החלטה חשובה ביותר והיא בחירת השם לרך הנולד. זו החלטה שעתידה לקבוע את מרכיבי אופיה ואישיותה ואת ארגז הכלים האישי שלה לכן ראוי להשקיע מעט מחשבה ולבחור נכון. היכנסו למאגר השמות לבנות ובחרו להנאתכם מתוך מגוון השמות הרשומים. לחיצה על שם מסוים תפנה אתכם למחשבון השמות בו תוכלו ללמוד על משמעות השם בראי הנומרולוגיה בהצלחה ובאהבה רבה,

אלון להט – נומרולוג.

מאגר שמות לבנות

בחרו שם מרשימת השמות לבנות ובידוקו את משמעותו

כיצד בוחרים שם לתינוק?

בחירת השם הוא עניין שגרתי שנראה פשוט למדי, אך מסתבר שהורים רבים מגלים קושי מסוים לנצל את זכות הבחירה שניתנה להם ובצדק רב. כאמור השם משנה מזלות לטוב ולרע. יש שטוענים שכל אישה הרה מקבלת הארה מבת קול בסביבות 45 יום לפני הלידה וזהו השם הנבחר. במקרה זה אנו מסתמכים על תחושה ו/או מסר פנימי שלא תמיד ברור ולכן גם עלול לבלבל את בוחר השם. אחרים מעדיפים שם שנשמע טוב, יש שרוצים שם חדשני ומיוחד ויש המעדיפים לקרוא בשם על שם אדם אחר במטרה להנציח יקיריהם. המכנה המשותף לכל בוחרי השמות הוא מקור ההשראה ולשם כך ישנם מספר כללים בסיסים שמומלץ ורצוי להיעזר בהם בעת בחירת השם לילוד.

בדיקה ראשונית

ראשית יש להתייחס לנתונים ולעובדות הקיימות שהם ר"ת (ראש התיבה) של שם האם, ר"ת של שם המשפחה, תאריך הלידה, יום הלידה ושם המשפחה של הרך הנולד. מרגע הלידה תאריך הלידה מתקבל כנתון קבוע ומהווה מקבץ ספרות שחוברו יחדיו בזמן הלידה. סיכום ספרות תאריך הלידה נקרא מספר הגורל. הוא מסמל את תחילתו של רעיון ותהליך חדש, את גורלו, שליחותו וייעודו של הנולד. הסוד שמצוי מאחורי מספר הגורל מעניק לאדם איכויות, כוח וזרם שזורם בקצב שהגוף והנשמה מכוונים אותו לאורך כל חייו. הוא מתאר את המסע האישי שמחולק לזמנים ומועדים שידועים מראש. הוא מסייע להתפתחות הרוחנית והגשמית גם כאשר האדם לא מודע לקיומו. על-ידי ידיעת התוכן ומשמעותו, ניתן להתגבר על קשיים בהווה, תוך הזדהות ומיצוי הפוטנציאל הטמון בו. כדי שאדם יוכל להגשים כראוי את גורלו יש להתאים לו שם נכון שהגדרתו תיצור מיזוג תדרים הרמוני עם תאריך לידתו.

למידע נוסף לחץ כאן

חנוך לנער עלפי דרכו

מזל טוב להולדת הבת. הזמינו ספרון נומרולוגי אישי המתאר במדויק את אופייה, אישיותה ומסלול חיה בשנותיה הראשונות. הספרון מצייד אתכם ההורים בתוכן מעמיק בהמלצות טובות ומועילות במטרה ליצור עימה תקשורת נכונה ובונה ולהכינה לקראת מסע חיה. ניתן לצרף תמונה והקדשה אישית.

לבחירת שם לבת, מלא פרטים ותענה בהקדם