קורס נומרולוגיה

חודש מאי ויוני לומדים ב- ZOOM

קורס נומרולוגיה

קורס נומרולוגיה

קורס נומרולוגיה מעשית בהנחיית אלון להט. שיטת לימוד יחודית, יסודית, מעמיקה ומקצועית. 7 מפגשים שבועיים של חוויה יוצאת דופן שמטרתה העיקרית לחשוף אותך למידע ולהפעיל אותו בחיי הרגש והמעשה, להצלחה אישית, חברתית ומקצועית.

נומרולוגיה למתקדמים

נומרולוגיה למתקדמים

בוגרי קורס נומרולוגיה מכל מוסדות הלימוד, מאחדים כוחות ומתקדמים ליעד גבוה יותר ב-10 מפגשים. בקורס תלמדו לזהות מאורעות ולנהל את התוכן של הנומרולוגיה הקלאסית בשילוב חכמת "סוד האותיות" ממקורות הקבלה.

סמינר נומרולוגיה

סמינר נומרולוגיה

סמינר נומרולוגיה מעשית בהנחיית אלון להט. תלמידים מתקדמים ואנשי מקצוע בכל הרמות, נעסוק בפרקטיקה ובפיתוח מיומנות חשיבה וניתוח מקצועי. 3 מפגשים מרתקים של חוויה מעשירה יוצאת דופן שתיקח אותך למרחב ראייה וחשיבה אחרת.

אודות הקורס

קורס נומרולוגיה מעשית כולל 7 מפגשים מרתקים בני שלוש עד ארבע שעות, אחת לשבוע בקבוצה אינטימית של 10 משתתפים. יחס אישי צמוד וליווי הטמעת החומר הנלמד ברמה הפרסונאלית. הקורס כולל התקנה של ערכת תוכן ממוחשבת המתקדת בעולם הנומרולוגיה, כמו כן ספר לימוד והסבר החומר הנלמד שערוך באופן מקצועי וברור. הטמעת החומר הנלמד כבר בשיעורים הראשונים ברמה המעשית באמצעות מטלות ומשימות שבועיות. הליווי האישי הצמוד במשך כל תקופת הקורס משפר משמעותית את קצב ההתקדמות ושומר על רמה גבוה מאוד. נלמד פיתוח התודעה וישום השיטה בחיי היום יום. נשלב משימות ומטלות, הצבת יעדים להעצמה אישית. נלמד לקרוא את מפת הדרכים האישית ולשפר משמעותית את היכולות הסמויות ונצטייד במידע יקר מפז שישרת אותך לשנים רבות.

 

יתרונות הקורס

קבוצת ווצאפ סגורה למשתתפי הקורס לקבלת עזרה ותמיכה מהמנחה לכל תקופת הלימוד. בשלב ראשון כל משתתף ידע לערוך מפה נומרולוגית מלאה ולחוות את החומר ברמה האישית. במהלך הקורס נדע לנהל איבחון נומרולוגי מלא ולישם אותו על כל אדם שחפץ לשמוע ולקבל יעוץ אישי במגוון נושאים. בסיום חלוקת תעודות והכנה לקראת סמינר נומרולוגיה מעשית למתקדמים. שיטת הלימוד יחודית וידידותית מאוד ומומלץ לכל אדם שחפץ לשפר את עצמו במסע האישי שלו. אשמח לראותכם מצטרפים למשפחת המספרים האיכותית והמקצועית.7

המלצת הנומרולוג, אלון להט

לימוד קורס נומרולוגיה הוא הזכות לדעת ולממש ידע עתיק ימים בחיי היום יום. זהו ידע שמהווה יתרון כאשר מממשים אותו בכוונה נכונה. חלקנו נוטים להצפין ולתייג את הנומרולוגיה לכיוון המיסטיקה ובכך להוציאה מהקשרה. נומרולוגיה הינה לוגיקה ולא מיסטיקה כפי שרבים חושבים. היא בהחלט קלה להבנה וליישום ברמה האישית, הרגשית, החברתית והמקצועית. היא נועדה לשרת כל אדם ע"מ שיוכל לשפר וליעל את עצמו ואת סביבתו לחיים טובים, מוצלחים ומאושרים יותר.

 

בעיניי הנומרולוגיה

מפת הדרכים האישית נקבעת לאדם ברגע לידתו ומתארת את מסע חיו. לעיתים הרצונות תואמים את המסע ולעיתים אנו זקוקים לכיוונון תוכניות כדי ליצור מציאות ממצא יותר. הקורס מהווה פתיחת דלת הזדמנויות שדרכה ניתן לזהות יכולות ואפשרויות שעד כה לא נראו באופק ועל ידי כך להניע את עצמך קדימה למחוזות חדשים ומאתגרים בכל תחומי החיים…

סילבוס

מפגש נושא פירוט
מפגש 1 • מבוא לנומרולוגיה ודרכי השימוש בה. מהי נומרולוגיה ומהו העיקרון שעומד מאחוריה, וכיצד ניתן להשתמש בה ככלי תיפעול ומינוף של האני הפנימי והחיצוני שלי בכל תחומי החיים…
מפגש 2 • מספר כסמל וצורה והקשרו ליהדות. • חוקיות המספרים ומשפחות המספרים. יסודות הנומרולוגיה עוסקים בתוכן הפילוסיפי של המספרים, הקשרם והשפעתם הישירה והעקיפה על האדם וסביבתו, על האדם וחברו ועל המניעים הגלויים והסמויים שבו.
מפגש 3 • פירוש מספר השם המלא/פרטי והבנת מספרי המאסטר. שמו של האדם מהווה מרכיב חשוב מאוד בדרך למבחן התוצאה. מלבד היותו כלי זיהוי, נלמד על התמורות שטמונות בו והקשרם למבנה האישיותי.
מפגש 4 • חלוקת השם המלא לשלושה מרכיבים זה הרגע שבוא אני לומדים להפעיל בפעם הראשונה את עולם התוכן של השם המלא/פרטי באמצעות סימולציה קבוצתית ותירגול החומר הנלמד בפועל.
מפגש 5 • משמעותו של תאריך הלידה הלועזי והשפעתו הישירה על יעודו וגורלו של האדם. תאריך הלידה הלועזי מהווה את היסוד הגדול ביותר עליו מבוססת שליחותו, יעודו ותפקידו של האדם בחיו. נלמד לראות את הדברים מזווית שנותנת נפח, משמעות ועומק אדיר בכל מישורי החיים הגשמי והרוחני.
מפגש 6 • יום הלידה ומשמעותו. • מס' הכוח ומשמעותו. יום הלידה הלועזי מיצג חלק נוסף בפזל הגדול של מפת הלידה הנומרולוגית כמו גם מס' הכוח. השילוב של שני החלקים בפזל מאפשר לראות את התמונה המלאה של המבנה האישיותי של האדם.
מפגש 7 • מספר חסר. • המישורים לביטוי העצמי וארבעת היסודות. מספר חסר מהווה את אחד מנושאי הלימוד החשובים ביותר, דרכו ניתן לזהות את נקודות החולשה שמאיימת על ההגשמה העתידית בכל מישורי החיים ובכך לשפר וליעל משמעותית את הדרך להצלחה.
מפגש 8 • מספר המיניות, התעסוקה והבריאות. זיהוי מוקדם של הפוטנציאל שגלום במספרים והקשרם לבהיבט המיני, הריגשי, התעסוקתי והבריאותי, מהווה יתרון עצום בדרך לבחירת בן/בת הזוג הנכון, כמו גם המקצוע הנכון ושמירה על בריאות טובה.
מפגש 9 • ציר הזמן. • מחזורי החיים, תחנות, אתרגים ולקחי החיים. להיות במקום הנכון ובזמן הנכון מעלה את הסיכוי להגשים את החזון, והרצון האישי. ציר הזמן הנומרולוגי הוא המפתח להבנת השליחות האישית בהתאם למקטעי הזמן שנכתבו לכל אדם ביום לידתו.
מפגש 10 • השנה האישית ובניית תוכנית עבודה שנתית. • מספר הגיל. הוצאת הדברים מן הכוח אל הפועל תלויה באותו רגע שבו המאורע מתרחש. ידיעה מוקדמת של התוכנית השנתית ברמה של "עשה ואל תעשה" מגדילה באופן וודאי את אחוז ההצלחה במבחן התוצאה.
מפגש 11 • הכנת מפה נומרולוגית ועריכת נושאי האיבחון האישי. הרגע שבו אנו מרכזים את כל החומר הנלמד ועורכים מפה נומרולוגית אישית מחייב אותנו להכיר במספר שלבים טכנים לפני העברת האינפורמציה לאחרים.
מפגש 12 • הדמיה של איבחון נומרולוגי. רגע ליפני שניתן ביטוי מעשי לחומר הנלמד, נערוך תחילה מספר סימולציות בתוך הקבוצה ונוודא שאנו מקיימים את כל הכללים כראוי.
מפגש 13 • איבחון נומרולוגי בזמן אמת. יוצאים לדרך, נבצע איבחון יעוץ והכוונה נומרולוגי בזמן אמת לאדם שאנו פוגשים בפעם הראשונה ללא כל מושג מה הצפייה שלו מאיתנו ומה הם הנושאים שהוא חפץ לעסוק בהם בזמן האיבחון.
מפגש 14 • היום שאחרי, סיעור מוחות. לאחר שהתנסנו וחווינו בפעם הראשונה מהוא איבחון יעוץ והכוונה נומרולוגי, נסכם את הדברים נסיק מסקנות ונמשיך לתרגל ולשפר, לצמוח, להתפתח ולגדול.
מפגש 15 • סיום הקורס וחלוקת תעודות. רגע לפני שאנו יוצאים לדרך עם ידע חדש יקר מפז, נקדיש זמן לשאלות ולמספר דוגמאות נוספות. נסיים בחלוקת תעודות ונערך לקראת השלב הבא…

בכל שאלה מלא/י פרטים ואצור איתך קשר בהקדם

WhatsApp chat